اخبار دوشنبه ۱۴۰۲-۰۳-۱۵ ۱۹:۲۵

گالری

دانلود اپلیکیشن

درباره ما

مجتمع آموزشی نورخرد در سال 1371 در مقطع راهنمایی تاسیس شد. در سال 1375 با احداث فضای مناسب به مساحت 2000 متر مربع ، زیرنظر سازمان نوسازی مدارس، در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی، دبیرستان (دوره اول) به فعالیت خود ادامه داد.

اکنون امید است که با الطاف الهی و همراهی شما عزیزان در مسیر ارتقاء سطح علمی و فرهنگی نسل آینده این مرز و بوم گام های ارزنده ای بردارد.

مقطع آمادگی

در کلاس های آمادگی و پیش دبستانی مبنای کار بر این است که سیستم آموزشی به صورتی طراحی و اجرا گردد تا استعدادهای نوین نونهالان ما بدون محدودیت، در زمینه های مختلف علمی، هنری و فرهنگی شکوفا گردد. کلاس های آزاد موسیقی، کامپیوتر و به ویژه زبان انگلیسی زمینه مناسب را جهت شکوفایی استعدادهای نونهالان ما ایجاد می نماید.

مقطع دبستان

با استفاده از روش نوین آموزشی دانش آموز محوری و همچنین بهره گیری از تجربیات همکاران مجرب و دلسوز و به کارگیری وسایل کمک آموزشی و امکانات ویژه این مجتمع در مسیر رشد و تعالی کودکان این مرز و بوم گام های مؤثری برداشته است.با تشکیل کلاس های فوق برنامه از ابتدای سال تحصیلی در رشته های کامپیوتر و هنر و حفظ سوره های قرآنی شکوفایی استعدادهای کودکانمان را شاهد هستیم.

مقطع دبیرستان (دوره اول)

با بهره گیری از سیستم آموزشی دانش آموز محوری و با کارگیری دبیران باتجربه و کارآمد با استفاده از وسایل کمک آموزشی مدرن و ایجاد خلاقیت و نوآوری در شکوفایی استعدادهای نسل جدیدبه موفقیت های درخشانی دست یافته است.

زبان انگلیسی و کامپیوتر

این مجتمع در زمینه آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم دانش آموزان از مقطع پیش دبستانی تا دبیرستان سیستم هماهنگ و منسجم همراه با جدیدترین متد آموزش زبان را طراحی و اجرا نموده است به طوری که دانش آموزان نیازی به کلاس های زبان خارج از ساعات درسی مجتمع نخواهند داشت و دانش آموزان در پایان دوره دبیرستان کاملا به زبان انگلیسی مسلط خواهند بود و توانای استفاده از کتاب های انگلیسی در سطوح مختلف را خواهند داشت.

آموزش کامپیوتر در سنین مختلف با استفاده از سالن مجهز به کامپیوتر و به همراه مربیان کارآزموده راه گشای فعالیت های علمی و عملی دانش آموزان است

آدرس: شیراز، میدان مطهری، بلوار قدوسی غربی، کوچه 3

تلفن: 36278646

        36284385

       36284549

مدیر آموزشگاه : فریبا ژیانی

خدمات مجتمع آموزشی ما

سرویس مدارس رایگان

کلیه خدمات حمل و نقل دانش آموزان با ماست

سرویس غذای روزانه

بهترین غذا از بهترین رستورانهای شیراز

زمین بازی و ورزش

زمیتن بازی چند منظوره برای شما و فرزندتان

امکانات ناشنوایان

امکانات برای بچه های معلول

سرویس مدارس رایگان

کلیه خدمات حمل و نقل دانش آموزان با ماست

سرویس غذای روزانه

بهترین غذا از بهترین رستورانهای شیراز

زمین بازی و ورزش

زمیتن بازی چند منظوره برای شما و فرزندتان

امکانات ناشنوایان

امکانات برای بچه های معلول

در خواست پیش ثبت نام

فایل مستندات :
  • ارائه کلیه مستندات وارد شده در فرم پیش ثبت نام هنگام ثبت نام قطعی الزامی می باشد.
  • تکمیل و ارسال این فرم تعهدی برای ثبت نام قطعی توسط آموزشگاه ایجاد نمی نماید.
  • صحت کلیه موارد قید شده در فرم پیش ثبت نام بر عهده اینجانب : می باشد .
Captcha image
Show another code

تماس با ما

آدرس : شیراز-قدوسی غربی-انتهای کوچه 3

تلفن: 36278646

ایمیل:

Captcha image
Show another code